Demi vajza se*ksi mahnit me fotot e saja (foto)

23-vjeçarja britanike, e cila ndodhet në Cape Verde për një set të gjatë dhe të nxehtë fotografik, po e shijon në maksimum profesionin e saj.

Ajo përmes profilit të saj në Instagram postoi disa foto me bikini, gjatë pushimeve të saja në plazh.

Këtë vit modelja e rrjeteve sociale ka ndryshuar edhe ëndrrën. Nëse në 2017 synoi dhe provoi që të ishte një DJ në klubet më me emër të Ibizas në Spanjë, këtë vit ka shprehur dëshirën për t’iu futur botës së kinematografisë.

“Shpresoj që ëndrra ime e aktrimit të realizohet brenda 2018”, thotë ajo.

Komente