Blendi Fevziu largohet nga Tv Klan dhe shkon tek…

Burime jo zyrtare bëjnë me dije se një ndër moderatorët me te mire ne Shqiperi do te largohet nga Tv Klan pas 20 vitesh tek ky televizion.

Destinacioni i tij do te jete Top-Channel. Kete gje e konfirmon edhe ndryshimi i emrit te faqes ne facebook, nga Opinon tv klan ne opinion tv show.

Nese ju pelqeu ky artikull, ju lutem beni like/Share ne butonin me siper. Faleminderit!

Loading...

Komente