Besnik Hasi, trajner i Kombëtares?

Pas disa rezultateve zhgënjyese dhe performancë shumë e dobët e Kombëtares drejtuar nga Cristian Panucci, duket se stoli është lekundur.

Zëra jo zyrtarë bëjnë me dije se Besnik Hasi është Plani B për stolin e Kombëtares. Duke parë që ish-trajneri i Anderlechtit dhe Olympiacosit është pa ekip, bëhet edhe më e mundshme që të drejtojë kuqezinjtë.

Loading...

Komente