Barcelona tallet me Interin, i dërgon një ofertë qesharake për Lautaron

Barcelona ka bërë një ofertë qesharake për sulmuesin e Interit, Lautaro Martinez. Sipas asaj që raporton “Marca”, katalanasit kanë ofruar 15 milionë euro për argjentinasin.

Sigurisht që Interi nuk mund të negocionte një ofertë të tillë, dhe është refuzuar kategorikisht. Kështu agjentët e Lautaros tani po mendojnë që klienti i tyre të rinovojë me Interin.

Tashmë opsioni i vetëm për fazën sulmuese për Barcelonën duket se ka mbetur Memfis Depai nga Lioni.Komente