Arrestohet në SHBA Wayne Rooney

Wayne Rooney është arrestuar në aeroportin e Washington D.C në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për arsye të dehjes dhe sharjeve.

Ish-sulmuesi i Manchester Unitedit aktualisht jeton në SHBA dhe luan për D.C United në Major League Socce.

Në orët në vazhdin priten informacione të reja rreth kësaj ngjarjeje

Komente