Anesori kroat i pafat, e mbyll parakohe kapitullin me Interin

Nënkampioni i botës dhe ish-lojtari i Atletikos (i cili ka në pronesi kartonin ende) mesa duket do ti japi fund parakohe aventurës së tij të shkurtër tek Interi.

Vrsaljko nuk ja doli dot të rekuperohej nga dëmtimet e nje pas njëshme duke u detyruar të marrë një vendim i cili është përfundimtar, lojtari do të operohet dhe mendohet se do të qëndrojë larg fushave së paku 8 muaj, në këtë mënyre i jep lamtumirë edhe klubit të ri, i cili u transferua në fillim të sezonit si huazim nga Atletico Madrid.

Vrsaljko pritet të rikthehet sërish në Madrid për tu rikuperuar.

Loading...

Komente