Aktori shqiptar bëhet baba për herë të parë

Visjan Ukcenaj është bërë baba për herë të parë. Aktori shumë i njohur për publikun nga “Apartamenti 2xl” dhe partnerja e tij Jona janë bërë prindër të një djali. Lajmin e ëmbël e ka dhënë vetë Visjani me anë të një postimi në Instagram.

Loading...

Mbreme Jona solli ne jete Djalin tone. Zoti na bekoi me nje Engjell. Jam i lumtur qe e ndaj dhe me ju Gezimin me te madh te jetes . Kete gezim qe asnje prind nuk mund ta pershkruaj me fjale. Kete gezim qe i jep kuptim jetes”, shkruan Visjani.

Nese ju pelqeu ky artikull, ju lutem beni like/Share ne butonin me siper. Faleminderit!

Loading...

Komente