Aksident masiv në Tiranë, Makina e plehrave mer para mjetet dhe pemët

Një aksident masiv ka ndodhur këtë të diel në Tiranë, tek kryqëzimi i Komunës së Parisit.

Dyshohet se aksidenti është shkaktuar nga mjeti i grumbullimit të mbeturinave, i cili ka përplasur makinat e tjera.

Nga të dhënat e para mësohet se një person ka mbetur i lënduar, drejtuesi i mjetit të grumbullimit të mbeturinave, ndërsa drejtuesit e tjerët të makinave të përfshira në aksident nuk kanë dëmtime serioze.

Ndërkohë policia ka bllokuar qarkullimin e mjeteve nga ura e “Vasil Shanto”, deri tek kryqëzimi i “Komunës së Parisit”.

Nese ju pelqeu ky artikull, ju lutem beni like/Share ne butonin me siper. Faleminderit!

Loading...

Komente