“Vdekja e Sabri Fejzullahut” reagon kengetari

Këngëtari nga Kosova, Sabri Fejzllahu ka treguar personin që përhapi lajmin ndaj tij se ai kishte vdekur si pasojë e një aksidenti. I ftuar në emisionin ”1 Kafe prej shpisë”, Sabri Fejzullahu tha se lajmin e rremë e ka përhapur një person nga Maqedonia, por identitetin e tij nuk dëshiron ta bëjë publik.

 Lajmin e keq e ka perjetuar nusja e djalit dhe vajza e tij, te cilet jane shqetesuar tej mase.

Loading...

Komente