Taulant Xhaka thumbon sërish De Biasin

Taulant Xhaka duket se nuk e ka kapërdirë akoma inatin me De Biasin, dhe mos grumbullimin e tij sërish për ndeshjet e ardhshme e ka ringjallur sërish inatin tek lojtari i Baselit.

Mesfushori Kuq e Zi ka postuar në profilin e tij në Facebook një status që duket qartë se për kë e ka pasur

Ja cfarë shkruan ai: 👉……..vijnë dhe ikin, por unë gjithmonë 🔴⚫️. 🙏 me fitore. 🍀 #TX14 # La Famila.

Shpresojmë që Taulanti të rikthehet sërish atje ku e ka vëndin, pasi kombëtarja jonë ka vërtetë nevojë për të.

Loading...

Komente