18 C
Tirana
E premte, Dhjetor 15, 2017
Kreu Etiketimet Zjarre

Etiketim: zjarre

Tërmete të fuqishme do të prekin Shqipërinë

Vera më e thatë dhe më e nxehtë e 80 viteve të fundit që ka prekur vendin tonë, përveç problematikës aktuale të zjarreve pritet...

Zjarret perpijne vendin, dhjetra te vdekur

Një valë katastrofike zjarresh në Portugali u ka marrë jetën të paktën 57 personave, sipas asaj që njoftojnë zyrtarë të vendit. Shumica e tyre...
56,899FansaPëlqeje
174NdjekësitNdjek
90NdjekësitNdjek
122AbonentëAbonohu
- Publicitet -
Loading...