25 C
Tirana,al
E enjte, Prill 26, 2018
Kreu Etiketimet Velipoje

Etiketim: velipoje

Tragjedia në Velipojë, humb jetën dhe djali i tij

Thellohet tragjedia për familjen e biznesmenit Zenunaj i cili humbi jetën pas shpërthimit të gazit në Velipojë. Edhe djali i tij Hektor Zenuni nuk ka...
56,613FansaPëlqeje
177NdjekësitNdjek
90NdjekësitNdjek
128AbonentëAbonohu
- Publicitet -
Loading...