25 C
Tirana,al
E enjte, Prill 26, 2018
Kreu Etiketimet Turqi

Etiketim: turqi

Eto'o: Dikush më hyri në makinë dhe ja çfarë bëra

Samuel Eto’o ka dhënë një intervistë për “Abidjanshow.com” teksa ka zbuluar disa të pathëna deri më tani rreth jetës private. Ish-sulmuesi i Barcelonës dhe Interit,...

Kaos në aeroportin e Stambollit, me dhjetra avionë në ajër, në...

Prej disa orësh tafiku ajror në aeroportin Ataturk të Stambollit ndodhet në kaos. Dhjetra avionë presin në ajër për t'u ulur, ndërkohë që autoritet e...

Skandal, Arda Turan rreh gazetarin

Arda Turan ka kaluar një sezon shumë të vështirë te Barcelona, teksa ka pasur pak hapësira, dhe kjo mesa duket ka ndikuar dhe në...
56,613FansaPëlqeje
177NdjekësitNdjek
90NdjekësitNdjek
128AbonentëAbonohu
- Publicitet -
Loading...