16 C
Tirana,al
E enjte, Prill 26, 2018
Kreu Etiketimet Ti je nje lulediell

Etiketim: ti je nje lulediell

Deputetët e Kosovës veshin bluzen "Ti je një luledjell"

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli dhe deputetët e Kuvendit të Kosovës janë veshur sot me bluza me mbishkrimin “ti je njëluledielli”, fushatë...
56,614FansaPëlqeje
177NdjekësitNdjek
90NdjekësitNdjek
128AbonentëAbonohu
- Publicitet -
Loading...