25 C
Tirana,al
E enjte, Prill 26, 2018
Kreu Etiketimet Termete

Etiketim: termete

Tërmete të fuqishme do të prekin Shqipërinë

Vera më e thatë dhe më e nxehtë e 80 viteve të fundit që ka prekur vendin tonë, përveç problematikës aktuale të zjarreve pritet...
56,613FansaPëlqeje
177NdjekësitNdjek
90NdjekësitNdjek
128AbonentëAbonohu
- Publicitet -
Loading...