16 C
Tirana,al
E enjte, Prill 26, 2018
Kreu Etiketimet Te rrinjte

Etiketim: te rrinjte

Rama vë në siklet vajzën: Sa e ke rrogën?

Kryeministri Edi Rama ishte i pranishëm ditën e sotme në një aktivitet për shpalosjen e misionit për punësimin dhe futjen në skemën e Ndihmës...
56,614FansaPëlqeje
177NdjekësitNdjek
90NdjekësitNdjek
128AbonentëAbonohu
- Publicitet -
Loading...