25 C
Tirana,al
E enjte, Prill 26, 2018
Kreu Etiketimet Shperthen

Etiketim: shperthen

Avioni me 161 pasagjerë në bord shpërthen në flakë (video)

Një aeroplan me 161 vetë në bord ka shpërthyer papritur në flakë. Aeroplani amerikan kishte arritur shpejtësi të rrezikshme dhe ishte gati të dilte në...

Shikoni se si i shpërthen iPhoni në dore (video)

Pronari i një Iphone 6 i ishte drejtuar servisit për të ndëruar ekranin e tij, sepse duke e parë, sic e kishte në duart...
56,613FansaPëlqeje
177NdjekësitNdjek
90NdjekësitNdjek
128AbonentëAbonohu
- Publicitet -
Loading...