25 C
Tirana,al
E enjte, Prill 26, 2018
Kreu Etiketimet Shkoder

Etiketim: shkoder

Candreva me origjinë Arbëreshe

Ka lindur në Romë, por origjina e tij e largët, ajo e gjyshit, është arbëreshe. Po flasim për Antonio Candrevan, i cili me Përfaqësuesen e...

Italia kërkon fitore me cdo kusht në Shkodër

Italia tashmë është në playoff falë Bosnjës dhe Belgjikës, por ekipi azurr kërkon me patjetër të fitojë në Shkodër, për të mos komplikuar situaten...

Panucci: Nuk do ta këndoj himnin italian

Kombëtarja shqiptare luan të hënën ndeshjen e fundit në grupet e botërorit, atë ndaj Italisë në Shkodër. Për ironi të fatit do të jetë pikërisht...

Komplikohet situata për Italinë

Pas barazimit surprizë 1-1 në Itali kunder Maqedonisë, ekipi azurr nuk e ka akoma të siguruar playoff-in. Italisë i duhet të marrë në Shkodër...

Italia sjell në Shkodër katër kupat e botës

Sfida më e pritur e tifozëve shqiptarë në këto kualifikuese të Botërorit 2018, ajo ndaj Italisë do të rezervojë një surprizë të veçantë për...

Tragjedia në Velipojë, humb jetën dhe djali i tij

Thellohet tragjedia për familjen e biznesmenit Zenunaj i cili humbi jetën pas shpërthimit të gazit në Velipojë. Edhe djali i tij Hektor Zenuni nuk ka...

Skandalet nuk kanë fund, kapet militanti i LSI duke blerë vota

Ne orët e para të mëngjesit u raportuan dy raste shkeljesh në Shkodër dhe në Vlorë. Në të dy rastet, militantët e partive po...

Tjetër largim nga kandidatët e PD

Një tjetër kandidat për deputet i Partisë Demokratike ka hequr dorë nga lista e PD-së. Bëhet fjalë për Helidon Bushati, i cili është kandidati...

Tirana për herë të parë në histori bie në kategorinë e...

Tirana ky ekip legjendar, për herë të parë në histori bie nga Superliga, është e pabesueshme, ekipi më me shumë titull në Shqipëri bie...
56,613FansaPëlqeje
177NdjekësitNdjek
90NdjekësitNdjek
128AbonentëAbonohu
- Publicitet -
Loading...