21 C
Tirana
E shtunë, Gusht 19, 2017
Kreu Etiketimet Shkoder

Etiketim: shkoder

Tragjedia në Velipojë, humb jetën dhe djali i tij

Thellohet tragjedia për familjen e biznesmenit Zenunaj i cili humbi jetën pas shpërthimit të gazit në Velipojë. Edhe djali i tij Hektor Zenuni nuk ka...

Skandalet nuk kanë fund, kapet militanti i LSI duke blerë vota

Ne orët e para të mëngjesit u raportuan dy raste shkeljesh në Shkodër dhe në Vlorë. Në të dy rastet, militantët e partive po...

Tjetër largim nga kandidatët e PD

Një tjetër kandidat për deputet i Partisë Demokratike ka hequr dorë nga lista e PD-së. Bëhet fjalë për Helidon Bushati, i cili është kandidati...

Tirana për herë të parë në histori bie në kategorinë e...

Tirana ky ekip legjendar, për herë të parë në histori bie nga Superliga, është e pabesueshme, ekipi më me shumë titull në Shqipëri bie...

Shpallet lista e deputeteve te PD

Partia Demokratike ka publikuar mbrëmjen e sotme listën e kandidatëve për deputetë për qarkun e Tiranës me të cilën do garojë në zgjedhjet parlamentare...