18 C
Tirana,al
E mërkurë, Prill 25, 2018
Kreu Etiketimet Seria a

Etiketim: seria a

Napoli nuk ka ndërmënd ta lëshojë vëndin e parë

Napoli ka arritur te marre fitoren e radhes ne kampionat, kesaj here kunder Spalit me rezultat minimal 1-0, por qe jane 3 pike te...

Lisandro Lopez është përforcimi i parë në mbrojtjen e Interit

Lisandro Lopez është perforcimi i pare ne mbrojtje qe i afrohet Interit ne kete merkato dimerore. Ekipi nga Milano ka vuajtur shume ne repartin...

Conte do të largohet nga Chelsi për tu rikthyer në Seria...

Antonio Conte është i gatshëm të largohet nga Chelsea në fund të sezonit, pasi raportet i tij me klubin nuk u ngritën kurrë, por...

E bujshme, Lazio kërkon riktimin Lorik Canës në ekip

Lazio pësoi disfatë 4-1 mbrëmë ndaj Napolit, në kuadër të xhiros së pestë të kampionatit Italian, duke parë të shkërmoqen pobjektibvat e kësaj ndeshjeje...

Juve, Napoli bëjne detyrën, fiton edhe Milan (golat)

Juventusi ka fituar ndaj Fiorentinas me rezultat 1-0 në Seria A. Pjesa e parë ishte pagola dhe rasti më i mirë ishte ai i Paulo...

Milan dhe Napoli  bëjnë detyrën

Në javën e katërt të Serisë A, Milan e Napoli arritën të merrnin 3 pikët në ndeshjet e luajtura në shtëpi, respektivisht ndaj Udineses...

Gjykata sportive vendos të largojë Agnellin nga drejtimi i Juventusit

Prokurori i FIGC ka kërkuar që presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli, të largohet nga detyra për 2 vjet e gjysmë dhe të dënohet me...

Lazio "torturon" Milanin

Lazio ka fituar me rezultat të thellë 4-1 ndaj Milanit në ndeshjen derbi të javës së tretë të kampionatit italian, Serie A. Skuadra e Simone...

Ibrahimovic rikthehet në Itali

Ibrahimovic nuk po kalon një perjudhë të mirë tek Manchester United, duke pësuar edhe një dëmtim të rëndë që e la jashtë fushave pothuajse...
56,615FansaPëlqeje
177NdjekësitNdjek
90NdjekësitNdjek
128AbonentëAbonohu
- Publicitet -
Loading...