16 C
Tirana,al
E enjte, Prill 26, 2018
Kreu Etiketimet Sali berisha

Etiketim: sali berisha

Katër Kryeministra drejt burgut

Spartak Ngjela shkruan se në muajt në vijim pritet të jenë katër kryeministra ata që do të penalizohen nga SPAK dhe reformimi i drejtësisë...

Rama i tregon sallës mesazhet erotike, ja si reagon Grida Duma...

Përveç akuzave të ndërsjella seanca e sotme në Kuvend është shoqëruar edhe me të qeshura pas nxjerrjes së disa fotove të Ramës nga ish-kryeministri...

Berisha zbulon skandalin ne Dhermi

Një qytetar ka denoncuar te ish-kryeministri Sali Berisha situatën skandaloze në biznesmenet që operojnë në plazhin e Dhërmiut. Sipas qytetarit, çmimet aty janë 3...

Sali Berisha denoncon vjedhjen e të gjitha të dhënave në regjistrin...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar nje status ne profilin e tij ne facebook ku denoncon Ministrine e Brendshme ne lidhje me te dhenat e...
56,614FansaPëlqeje
177NdjekësitNdjek
90NdjekësitNdjek
128AbonentëAbonohu
- Publicitet -
Loading...