16 C
Tirana,al
E enjte, Prill 26, 2018
Kreu Etiketimet Rama

Etiketim: rama

Rama vë në siklet vajzën: Sa e ke rrogën?

Kryeministri Edi Rama ishte i pranishëm ditën e sotme në një aktivitet për shpalosjen e misionit për punësimin dhe futjen në skemën e Ndihmës...

Rama fut në sherr Greqinë me Turqinë

Mesdheu është në kulmin e përplasjeve të shteteve për hapësirat detare, ku spikat ajo mes Greqisë, Qipros dhe Turqisë, e cila mund të sjellë...

Rama ruhet nga 350 gardistë që nuk kanë as kushtet më...

Në seancën e sotme në Kuvendin e Shqipërisë po diskutohen me tone të ashpra çështja e shembjes së Teatrit Kombëtar, dhe ndërtimit të një...

Rama: BE të mos i mbylli dyert për Kosovën

Në fjalimin e tij në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së, kryeministri Edi Rama ka dekalruar se prioritet i qeverisjes së tij është anëtarësimi në...

Rama përjashtohet nga fotoja zyrtare prej atleteve të bardha

Kryeministri Edi Rama dje ka marrë pjesë në samitin e kartës së Adriatikut që u zhvillua në Malin e Zi. Vizita e zëvëndëspresidentit amerikan Mike...

Kanali francez dokumentar për Shqipërinë (video)

Kryeministri Edi Rama ka publikuar ne mengjes nje reportazh te transmetuar në edicionin e orës 20:00 në TV France2 për Shqipërinë. Ai ka thënë se...

Çarteri i Ramës ndalohet nga policia e Hollandës

Kryeministri Edi Rama me të mbaruar ceremonia e betimit të Presidenti Ilir Meta, është nisur drejt Rinasit. Aty e priste një çarter dhe rreth...

Kryeministri Rama ndalon ministrat te pushojne jashte Shqiperise

Kryeministri Edi Rama me një status në Facebook ka reaguar kundër mediave greke te cilat deklaruan se Rama ndodhet në Greqi me pushime. Përmes një...

Merkel nuk u beson syve kur sheh Ramën me atlete

Kryeministri Edi Rama mori pjesë në Samitin e Triestes e si gjithmonë ai di shumë mirë se si të bie në sy. Fotoreporterët gjatë samitit...

Rama takim me Erdogan, bisedime për aeroportin e Vlorës

Kryeministri Edi Rama, ka udhëtuar në Stamboll ku ka zhvilluar një takim me presidentin turk, Recep Tayyip Erdogan. Përmes Facebook-ut, Rama ka thënë se me...
56,614FansaPëlqeje
177NdjekësitNdjek
90NdjekësitNdjek
128AbonentëAbonohu
- Publicitet -
Loading...