25 C
Tirana,al
E enjte, Prill 26, 2018
Kreu Etiketimet Policia

Etiketim: policia

Nami në Elbasan, forca të shumta policie rrethojnë qytetin

Pas takimit që kreu i Prokurorisë së Krimeve të Rënda zhvilloi me drejtuesit lokalë të Policisë së Elbasanit, pas incidentit të 18 shtatorit, urdhrat...

Arrestohet polici, ndihmonte grabitesit

Nën akuzën e dekonspirimit të veprimeve të policisë, një efektiv i repartit “Shqiponja” në policinë e Tiranës, u vu në prangat e policisë. Shërbimi për...

Policia sekuestron vila, automjete dhe biznese

Bazuar në planin e masave operacional ”Vjeshtë 2017”, të Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Shtetit, për forcimin e masave për goditjen e grupeve...

Për herë të parë në Shqipëri, radare me fotografim automatik

Prej disa ditësh policia e shtetit ka instaluar disa radarë të fshehtë në pikat problematike të rrugëve në Shqipëri. Radarët punojnë në mënyrë automatike, kur...

A keni parë police kaq seksi më parë?

Viola Cukaj ka tërhequr vëmëndjen e publikut për pamjen e saj tërheqëse. Ajo është një punonjëse e policisë së shtetit. Më parë është përfolur...

Kur tabelat vendosen me qellim gjobitje e shofereve (video)

Ne redaksin e AlbTimes eshte denoncuar nje rast shume problematik rreth tabelave qe ndodhen ne rrugen Lushnje - Berat. Qytetari ka denoncuar se ne...
56,613FansaPëlqeje
177NdjekësitNdjek
90NdjekësitNdjek
128AbonentëAbonohu
- Publicitet -
Loading...