16 C
Tirana,al
E enjte, Prill 26, 2018
Kreu Etiketimet Itali

Etiketim: Itali

Mandzukic tek Milan

Milani është i gatshëm të shes Nikola Kalinicin, i cili po konsiderohet si një ndër blerjet më të dështuara të sezonit. Rossonerët duket se kanë...

Kamioni me kokainë u kontrollua në Itali dhe u la i...

Zbardhet dëshmia e menaxherit të kompanisë “Arbri Garden”, në kamionin me banane të së cilit më 27 shkurt, u sekuestruan 613 kilogramë kokainë. Menaxheri i...

Ermal Meta fiton Sanremon

Ermal Meta dhe Fabrizio Moro, me këngën e tyre “Non mi avete fatto niente”, janë fituesit e Festivalit të “Sanremo”-s në Itali. “Non mi avete...

Lisandro Lopez është përforcimi i parë në mbrojtjen e Interit

Lisandro Lopez është perforcimi i pare ne mbrojtje qe i afrohet Interit ne kete merkato dimerore. Ekipi nga Milano ka vuajtur shume ne repartin...

Kapet shqiptari që furnizonte Firenzen me drogë

Zbardhen detajet e operacionit ndërkombëtar të kryer nga policia italiane dhe hollandeze 10 ditë më parë, që çoi në pranga 6 shqiptarë dhe 1...

Tragjike, avioni bie në det (video)

Kapiteni Gabriele Orlani humbi tragjikisht jetën, kur avioni i Forcave Ajrore italiane, F – 2000A Typhoon u rrëzua në det, fare pranë bregut të...

E bujshme, Lazio kërkon riktimin Lorik Canës në ekip

Lazio pësoi disfatë 4-1 mbrëmë ndaj Napolit, në kuadër të xhiros së pestë të kampionatit Italian, duke parë të shkërmoqen pobjektibvat e kësaj ndeshjeje...

Perisic me skuadër të re

Paraqitja e mire ne kupen e Kines, kanë bërë që ekipi anglez i Manchester United te bleje kroatin Perisic me shumen e kerkur nga...

Strakosha portjeri i dytë më i mirë në Itali

Thomas Strakosha është portieri i dytë më i mirë në Serinë A dhe ky është një fakt i statistikave, jo mendimi personal i ndokujt. Sipas...

Pepe largohet nga Reali, transferohet në Itali

Pepe ka konfirmuar largimin nga Real Madridi. Portugezi është larguar pasi Los Blancos nuk i ofruar kontratë dy vjeçare. “Nuk jam ndier i keqtrajtuar te...
56,614FansaPëlqeje
177NdjekësitNdjek
90NdjekësitNdjek
128AbonentëAbonohu
- Publicitet -
Loading...