25 C
Tirana,al
E enjte, Prill 26, 2018
Kreu Etiketimet Iphonex

Etiketim: iphonex

Apple habit te gjithe, prezanton iPhone10

Apple ka prezantuar pajisjen e tij të shumëpritur Iphone X, për të cilin zyrtarët nga kompania në Kupertino thanë se quhet dhjetë dhe jo...
56,613FansaPëlqeje
177NdjekësitNdjek
90NdjekësitNdjek
128AbonentëAbonohu
- Publicitet -
Loading...