18 C
Tirana,al
E mërkurë, Prill 25, 2018
Kreu Etiketimet Inter

Etiketim: inter

Spalletti ndrysho ekipin ose përndryshe Interi do të fundoset

Humbja ndaj Genoas me rezultatin 2-0, vuri në duke dhe njëherë mangësitë e hershme të Interit, mungese motivimi dhe lojë pa ide. I dashur Luciano...

Wanda-Icardi drejt ndarjes? Ja arsyeja

Situata e futbollistit argjentinas të klubit italian, Inter, Mauro Icardi, ishte në suaza të spekulimeve për një transferim në kryeqytetin spanjoll të Madridit. Icardi ditëve...

Interi zyrtarizon transferimin e Rafihna nga Barcelona

Interi ka konfirmuar zyrtarisht transferimin e mesfushorit Rafinha nga Barcelona. Nerazzurët gjatë ditës pritën lojtarin në teste mjekësore, të cilat ai i ka kaluar...

Lisandro Lopez është përforcimi i parë në mbrojtjen e Interit

Lisandro Lopez është perforcimi i pare ne mbrojtje qe i afrohet Interit ne kete merkato dimerore. Ekipi nga Milano ka vuajtur shume ne repartin...

Tifozet e Realit e shohin Icardin që në janar në skuadrën...

Sipas një sondazhi të organizuar nga e përditshmja spanjolle ‘Marca’, tifozët e Realit të Madridit kanë votuar thuajse të gjithë për afrimin e Mauro...

Adriano flet për ditët e vështira që kaloi pasi i vdiq...

Ish-sulmuesi brazilian që luajti me Interin për disa sezone, Adriano, tregoi në një intervistë për “TV Globo” për depresionin që i dogji karrierën e...

UEFA bllokon merkaton e Interit, për faj të Tohir

Merkatoja e Interit në vështirësi, UEFA ka paralajmëruar se në Janar Interi do të detyrohet të mos shpenzojë në merkato, pasi Tohir rezulton me...

Fiton Interi, Perisic shenon eurogol (video)

Inter ka bere detyren perball Spal duke fituar bindshem me rezultatin 2-0 ne San Siro. Ekipi nga Milano pothuajse e dominoi te gjithe ndeshjen duke...

Real Madrid i vendosur, kërkon Mauro Icardin

Drejtuesit  e Real Madrilen po mendojnë seriozisht mundësinë e transferimit të Mauro Icardi në merkatot e ardhshme, pasi  Argjentinasin e konsiderojnë pasuesin e Karim...

Talenti Emre Mor eshte nje lojtar i Interit

Agjenti i talentit turk, Emre Mor, Muzzi Ozcan ka konfirmuar se kanë arritur marrëveshje personale me Interin, ndërsa pritet edhe konfirmimi nga Borussia Dortmund. Reprezentuesi...
56,615FansaPëlqeje
177NdjekësitNdjek
90NdjekësitNdjek
128AbonentëAbonohu
- Publicitet -
Loading...