12 C
Tirana
E mërkurë, Tetor 18, 2017
Kreu Etiketimet Eros grezda

Etiketim: eros grezda

Grezda tregon momentin kur Chiellini i kërkoi fanelën

Eros Grezda po tregon se e meriton vendin e një titullari fiks dhe po tregon në fushë se e meriton vërtetë të luajë. Si ndaj...
56,806FansaPëlqeje
173NdjekësitNdjek
89NdjekësitNdjek
115AbonentëAbonohu
- Publicitet -
Loading...