16 C
Tirana,al
E enjte, Prill 26, 2018
Kreu Etiketimet Erik fullani

Etiketim: erik fullani

Erik Fullani vetëm 24 vjec dhe me biznes të suksesshem

Djali i ish-Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë Erik Fullani, ka hapur prej pak kohësh një restorant të tijin, duke u bërë kështu pjesë e...
56,614FansaPëlqeje
177NdjekësitNdjek
90NdjekësitNdjek
128AbonentëAbonohu
- Publicitet -
Loading...