16 C
Tirana,al
E enjte, Prill 26, 2018
Kreu Etiketimet Edi Rama

Etiketim: Edi Rama

Katër Kryeministra drejt burgut

Spartak Ngjela shkruan se në muajt në vijim pritet të jenë katër kryeministra ata që do të penalizohen nga SPAK dhe reformimi i drejtësisë...

BE shuplakë Ramës: Tarifa e rrugës shumë e lartë

Qeveria shqiptare ka një zbatim një strategji për mirëmbajtjen e rrugëve 2015-2019 sipas të cilës kostoja arrin në 329 milionë euro, ose 65.8 milionë...

Kryeministri Rama: Kanionet e Skraparit nuk preken

Pas një zhurme që u krijua në publik për ndërtimin e një hidrocentrali tek kanionet e Skraparit, vjen dhe reagimi i Kryeministrit Edi Rama. Ja...

Çudit Edi Rama: Të rikthejmë Fatos Nanon

Duke folur ditën e sotme në një aktivitet të fondacionit "Qemal Stafa", ai e cilësoi fondacionin si një urë lidhëse mes gjeneratave, mes atyre...

Tahiri përplaset me Ramën

Partia Socialiste zhvilloi sot mbledhjen e grupit parlamentar gjatë të cilës ka pasur debate të nxehta edhe mes socialistëve. Gjatë mbledhjes Edi Rama është përplasur...

Jepini Edi Ramës një kapak kavanozi

Nga: Andi Bushati Kush ka jetuar në vitet ‘80 në Tiranën e re, aty në zonën pranë Librit Universitar e ka të fiksuar në memorie,...

Kur "kaubojsi" tallet me Edi Ramen (video)

Kreu i Lidhjes Demokristiane Eduard Ndocaj ka realizuar një video ironike me kryeministrin Edi Rama. Edi Rama para disa ditësh postoi videon e tij si...

Edi Rama tregon prejardhjen e tij

Kryeministri Edi Rama në një intervistë ka zbuluar edhe prejardhjen e tij familjare. Gazetari: Jam shumë kurioz të di si shumë shqiptarë, cila është origjina...

Rama Patozit: M'u dhimbse vërtet, burrë naiv

Pas përjashtimit nga listat e PD për deputetë, demokrati Astrit Patozi reagoi përmes një postimi të gjatë, ku ndër të tjera kujtoi “profecinë” e...
56,614FansaPëlqeje
177NdjekësitNdjek
90NdjekësitNdjek
128AbonentëAbonohu
- Publicitet -
Loading...