16 C
Tirana,al
E enjte, Prill 26, 2018
Kreu Etiketimet Durres

Etiketim: durres

Kamioni me kokainë u kontrollua në Itali dhe u la i...

Zbardhet dëshmia e menaxherit të kompanisë “Arbri Garden”, në kamionin me banane të së cilit më 27 shkurt, u sekuestruan 613 kilogramë kokainë. Menaxheri i...

Autostrada Tirane-Durres ndalohen mjetet e renda

Në autostradën Tiranë-Durrës dhe rrugën Vorë-Rinas do të kufizohet qarkullimi i mjeteve të tonazhit të rëndë, në mënyrë që ti jepet perparesi mjeteve qe...

E rëndë djali vret prindërit në Durrës

Djali 29-vjeçar i familjes Nika në Xhafzotaj të Durrësit dyshohet se ka vrarë nënën dhe babain e tij. Ai po merret në pyetje nga Policia...

Mark Marku: 50 euro po shitet vota në Durrës

Një deklaratë bombë ka bërë Mark Marku duke u shprehur se fushata në pamje të parë duket e qetë, por underground, p.sh, në qytetin...

Edi Rama tregon prejardhjen e tij

Kryeministri Edi Rama në një intervistë ka zbuluar edhe prejardhjen e tij familjare. Gazetari: Jam shumë kurioz të di si shumë shqiptarë, cila është origjina...

Shpallet lista e deputeteve te PD

Partia Demokratike ka publikuar mbrëmjen e sotme listën e kandidatëve për deputetë për qarkun e Tiranës me të cilën do garojë në zgjedhjet parlamentare...

Kryeministri Rama ngelet i pakënaqur me cfarë sheh në Durres

Kryeministri Edi Rama ishte dje (e Martë) në qytetin bregretar te Durrësit, pasi kishte një takim me gruan Socialiste të këtij qyteti. Por para se...
56,614FansaPëlqeje
177NdjekësitNdjek
90NdjekësitNdjek
128AbonentëAbonohu
- Publicitet -
Loading...