16 C
Tirana,al
E enjte, Prill 26, 2018
Kreu Etiketimet Droga

Etiketim: droga

Kamioni me kokainë u kontrollua në Itali dhe u la i...

Zbardhet dëshmia e menaxherit të kompanisë “Arbri Garden”, në kamionin me banane të së cilit më 27 shkurt, u sekuestruan 613 kilogramë kokainë. Menaxheri i...
56,614FansaPëlqeje
177NdjekësitNdjek
90NdjekësitNdjek
128AbonentëAbonohu
- Publicitet -
Loading...