16 C
Tirana,al
E enjte, Prill 26, 2018
Kreu Etiketimet Deputetet

Etiketim: Deputetet

Deputetët e Kosovës veshin bluzen "Ti je një luledjell"

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli dhe deputetët e Kuvendit të Kosovës janë veshur sot me bluza me mbishkrimin “ti je njëluledielli”, fushatë...

Nga frika e vetingut, zyrtarët fillojnë të shesin pronat

Teksa finalizimi i zbatimit të Vetingut, falë presionit të fortë amerikan dhe evropian, tashmë është i pashmangshëm, vihet re një tendencë në rritje të...

Shpallet lista e deputeteve te PD

Partia Demokratike ka publikuar mbrëmjen e sotme listën e kandidatëve për deputetë për qarkun e Tiranës me të cilën do garojë në zgjedhjet parlamentare...
56,614FansaPëlqeje
177NdjekësitNdjek
90NdjekësitNdjek
128AbonentëAbonohu
- Publicitet -
Loading...