18 C
Tirana
E enjte, Dhjetor 14, 2017
Kreu Etiketimet Chiellini

Etiketim: chiellini

Grezda tregon momentin kur Chiellini i kërkoi fanelën

Eros Grezda po tregon se e meriton vendin e një titullari fiks dhe po tregon në fushë se e meriton vërtetë të luajë. Si ndaj...
56,910FansaPëlqeje
174NdjekësitNdjek
90NdjekësitNdjek
122AbonentëAbonohu
- Publicitet -
Loading...