25 C
Tirana,al
E enjte, Prill 26, 2018
Kreu Etiketimet Avioni

Etiketim: avioni

Tragjike, avioni bie në det (video)

Kapiteni Gabriele Orlani humbi tragjikisht jetën, kur avioni i Forcave Ajrore italiane, F – 2000A Typhoon u rrëzua në det, fare pranë bregut të...

Avioni me 161 pasagjerë në bord shpërthen në flakë (video)

Një aeroplan me 161 vetë në bord ka shpërthyer papritur në flakë. Aeroplani amerikan kishte arritur shpejtësi të rrezikshme dhe ishte gati të dilte në...

Avioni kalon shume pran pushuesve, vdes nga presioni i madh turistja

Një turiste ka mbetur e vdekur në vend pasi përplasi kokën në tokë nga presioni i madh i ajrit që u krijua nga motorët...
56,613FansaPëlqeje
177NdjekësitNdjek
90NdjekësitNdjek
128AbonentëAbonohu
- Publicitet -
Loading...