21 C
Tirana
E shtunë, Gusht 19, 2017
Kreu Etiketimet Avioni

Etiketim: avioni

Avioni me 161 pasagjerë në bord shpërthen në flakë (video)

Një aeroplan me 161 vetë në bord ka shpërthyer papritur në flakë. Aeroplani amerikan kishte arritur shpejtësi të rrezikshme dhe ishte gati të dilte në...

Avioni kalon shume pran pushuesve, vdes nga presioni i madh turistja

Një turiste ka mbetur e vdekur në vend pasi përplasi kokën në tokë nga presioni i madh i ajrit që u krijua nga motorët...