Sherr dhe banalitet në Big Brother (video)

Edhe pake dite na ndajne nga finalja e madhe, por duket se tensioni ne shtepine me te vezhguar ne Shqiperi Big Brother eshte rritur shume.

Nje debat i forte ka ndodhur ndermjet Olsit dhe Danjelit. Debati fillon ne minuten 01:00 te videos qe do te shihni duke klikuar me poshte.

Shikoni
videon duke klikuar ketu!

Loading...

Komente