Rikthehen G-Bani dhe Crazy Girl (video)

I mbani mend G-bani dhe Crazy Girl me kengen “te dua”? Epo ata jane kthyer, po po jane riktyer me nje hit te ri qe sapo eshte postuar ne Youtube. Mbas 9 viteve ata sjellin kengen e re “te amo” qe ngjan me ate te 2008.

Kengen mund ta shihni duke klikuar
ketu!

 

Loading...

Komente