Rama i tregon sallës mesazhet erotike, ja si reagon Grida Duma (video)

Përveç akuzave të ndërsjella seanca e sotme në Kuvend është shoqëruar edhe me të qeshura pas nxjerrjes së disa fotove të Ramës nga ish-kryeministri Berisha.

Por, ndërkohë që Berisha i tregonte medias dhe deputetëve fotot e Ramës, një moment atij i ndryshohet fotoja që kishte në ipad duke nxjerrë diçka tjetër.

Rama shfrytëzoi rastin për t’i rikujtuar se duhej të kishte kujdes se pas kishye kamera dhe mund t’i zbulonin ndonjë të fshehtë duke ironizuar mesazhet me përmbajtje të fortë erotike të deputetëve demokratë të publikuara disa ditë më parë.

Një moment kamera kap edhe deputeten Grida Duma, e cila shkëmbeu mesazhet me Ervin Salianjin.

Ajo nuk reagon fare ndaj asaj që po flitet duke mbajtur një fytyrë të tendosur, ndërkohë që të gjithë po qeshnin.

Loading...

Komente