Kjo video që do të shihni ka ndodhur në Alabama e Shteteve të Bashkuara.

Gazetari Chris Dunn teksa po prezantonte parashikimin e motit, ka nxjerrë një pjesë të trupit jashtë ekranit dhe është liruar nga gazrat që kishte.

Me siguri Dunn ka menduar se nuk do të dëgjohej tëk shikuesit dhe ka vepruar në atë mënyrë, por ka harruar të mendonte se mikrofonin e kishte ndezur.

E gjithë kjo situatë ka shkaktuar reagime dhe të qeshura pafund tek teleshikuesit.

“Do të kemi një fundjavë me gazra dhe reshje të lehta shiu”, shprehet njëri prej tyre në rrjetet sociale.

Loading...

Komente