Përplasi për vdekje tregtarin, deputeti rikthehet në kuvend

Ka nisur mbledhja e deputetëve në Kuvendin e Shqipërisë për të nisur seancën e parë parlamentare pas zgjedhjeve të 25 qershorit të fituara nga Partia Socialiste.
Duke hyrë në Kuvend është parë edhe deputeti I PDIU Aqif Rakipi. Rakipi vetëm pak kohë më parë u përfshi në aksident ku përplasi për vdekje një tregtar. 

Deputeti u shpall i pafajshëm për vdekjen e tregtarin nga Kashari, Seit Sorra, 54 vjeç dhe u hetua vetëm për shkelje të rregullave të qarkullimit. 

Loading...

Komente