Noizy i gjakosur në timon

Në një video të publikuar së fundmi Noizy i ka trembur ndjekësit e tij, ndërsa shfaqet në makinë me kokën sipër timonit tërësisht i gjakosur.

Megjithatë krahas videos ai ka vendosur edhe shenjën që po xhiron një film. Noizy është bërë pjesë e një filmi që do të titullohet “Blind”.

Ai ndodhet në Gjermani së bashku me mikun e tij të ngushtë aktorin Blerim Destani dhe Xhevdet Jasharin. Ajo që nuk dihet ende është roli që Noizy do të ketë në këtë produksion kinematografik dhe as fabula kryesore e filmit.

A post shared by NOIZY (@zinizin) on

Loading...

Komente