Moti i keq mbërthen Shqipërinë, rikthehen përmbytjet

Qe nga fillimi i javes, Shqiperine e ka mberthyer moti i keq me erëra te forta dhe shi i dëndur.

Gjate gjithe nates duke u gdhire dita e Marte, ne kryeqytet dhe ne shume vende te tjera eshte verejtur perkeqesim i motit, duke shkakuar dhe probleme ne furnizimin me energji elektrike ne disa lagje, si dhe rendim te trafikut.

Moti i keq ne shqiperi pritet te vazhdoj edhe per disa dite.

Loading...

Komente