Moment dramatik, i vjedh laptopin por shikoni çfarë ndodh (video)

Ky është një moment i pabesueshëm që ka ndodhur në një nga restorantet e Londrës në Angli.

Një vjedhje është kapur nga kamerat e restorantit, ku një person me kokore në kokë hyn papritmas dhe i rrëmben me dhunë laptopin klientes, e cila ishte ulur në banak.

Por per fat te mire hajduti nuk ia arrit qellimit, pasi klientia e kishte vendosur lap topin në karikim, kjo e ka bërë që ta tërheq mbrapsh dhe ta rimarre serish.
Kjo ngjarje ka ndodhur ne 17 tetor, por eshte publikuar nga Dailymail te Shtunen. Ndiqni videon. /albtimes.com

Loading...

Komente