Kreshnik Spahiu leshon bomben para zgjedhjeve

Kreshnik Spahiu i ftuar ne emisionin “Zone e lire” deklaroi se do te terhiqem nga politika pasi cadra ishte nje kurth per zgjedhesit. I pyetur nga Arian Cani se a do te jeni ne listat e PD ai leshoi bomben, eshte hera ime e fundit qe do te jem ne kete studio, largohem nga politika. Cadra ishte nje kauz fallco.

Lulzim Basha i premtoi te gjitheve ata qe besuan ne kete kauz qe te hyjme ne logon e PD per te mos shperndare votat dhe mos te regjistroheshim ne KQZ. Qe te jepnim votat per PD.

Kam qene i vetmi qe nuk kam shkuar te cadra per te lypur pushtet. Nga biseda me Bashen ndjeva tradhetune dhe na u hoq e drejta qe te perfaqesoheshim ne kuvend nga AK. pra Aleanca Kuq E Zi nuk ka mundesi te regjistrohet pasi i duhen 7000 vota.

Largohem nga kjo lufte koke larte pasi luftova per kauzen e Shqiptareve, u ndjeva i tradhetuar. Pata nje telefonate me Lulzim Bashen duke i thene se terhiqem nga kjo gare, perfundon Kreshnik Spahiu /albtimes.com/

Loading...

Komente