Kampionati italian nen shok, humb jeten kapiteni i Fiorentines

Kampionati italian dhe Fiorentina jane zgjuar kete te diel me nje lajm te trishtuar, kapiteni i Fiorentines Davide Astori ka humbur jeten gjate nates duke u gdhire e Diela.

Astori do te perballej sot ne fushe me ekipin e Massimo Oddos. Mbrojtesi i lindur ne 87, i dale nga shkolla e Milanit u gjet sot ne dhomen e tij pa jete. Ende nuk dihen shkaqet e vdekjes.

fiorentina e ka anuluar ndeshjen per sot dhe nuk do te zbrese ne fushe.

Loading...

Komente