Ja arsyeja e bllokimit të këngës së Ledrit

Më parë publikuam lajmin e blloklimit të këngës së Ledri Vula me titull “U harrum”, por vjen menjehere pergjigja e AVD Digital.

‘U harrum’ u bllokua në kanalin zyrtar në Youtube, burime brenda AVD Digital tregojnë se ishte një gabim teknik në Youtube shkak i bllokimit, shkruan lajmi.net

Ekipa janë duke punuar dhe kënga në fjalë lëshohet pas pak

Loading...

Komente