Ja 3 ciftet finalistë të Big Brother Albania 9

Big Brother Albania po i vjen fundi, Arbana Osmani komunikoi nje jave para finales 3 ciftet finaliste te ketij edicioni.

Olsi-Fiorentina, Lupce-Katerina dhe Danjel-Fotini do te jene 3 ciftet qe do te konkurojne per cmimin e madh 100 milion leke.

Loading...

Komente