Ish-banorja e BB që po bën "namin" në Dubai

Bertina Mehmetaj një nga banoret që mori më shumë famë nga “BB3”, mbahet mend edhe sot dhe vazhdon të përflitet në mediat rozë.

Tërhoqi vëmendjen e të gjithëve fillimisht me bukurinë e saj dhe lidhjen me Erjonin që përfundoi pasi ata të dy dolën nga reality show.
Ajo gjendet prej muajsh në Dubai pasi punon si menaxhere dhe ndan shpeshherë me fansat e saj në Instagram foto nga Dubai luksoz.
Këtë herë ajo ka qenë e pranishme në një nga koncertet e reperit amerikan Busta Rhymes, i famshëm për këngët e tij të suksesshme.

Loading...

Komente