Ish-aktori i Portokallisë tregon si e përzunë nga spektakli

I ftuar në programin “Një kat më lart” aktori Ervin Bejleri ka treguar për herë të parë arsyen se pse ai u largua nga spektakli i humorit “Portokalli” teksa ishte një nga aktorët më të dashur të tij.

Ervini tha se ka pasur një sherr banal mes tij dhe regjisorit Altin Basha. Sipas Bejlerit, regjisori vuri “veto” në Portokalli “o unë o ai” teksa drejtuesit morën vendimin e tyre.

Loading...

Komente