33 C
Tirana
Monday, June 26, 2017

Te rekomanduara

Lajme

PS pranë fitores historike, “shkatërrohet” PD

Partia Socialiste është pranë një fitoreje historike, ku deri tani janë numëruar mbi 30% të votave. Teksa janë numëruar 1745 nga 5362 kuti në...

Kosova

Sport

F1, Ricciardo fiton çmimin e madh

Daniel Ricciardo ka fituar Çmimin e Madh të Azerbajxhanit, një garë e karakterizuar nga shumë hyrje të makinës së sigurisë në pistë dhe madje...

Teknologji

loading...
56,568FansaPëlqeje
146NdjekësitNdjek
87NdjekësitNdjek
70AbonentëAbonohu
- Publicitet -


Video

Showbiz

Interesante

Shendeti

E Kuqe

Inline
Pelqejeni faqen ne Facebook, per te perfituar te rejat e fundit!
Inline
Pelqejeni faqen ne Facebook, per te perfituar te rejat e fundit!