Elvana Gjata bashkëpunim me Justin Bieber

Duket se Elvana Gjata është në rruge të mbarë, ajo do të bashkëpunojë me këngëtarin me famë botërore Justin Bieber, këtë sekret mesa duket e ka nxjer shoku i ngushtë i këngëtares, Ermal Mamaqi. Me një postim në Instagram humoristi i mirënjohur ka shkruar:
“Që në fillim e dija që do bëhesh e madhe. Tani sapo nise të pushtosh botën. Ky është vetëm fillimi…

Bëje dhe atë këngën me Justin Biber që të vdesim rahat. BRAVO Motra”, shkruan Mamaqi.

Mesa duket moderatori është në dijeni për hapin e radhës të Elvanës.

Loading...

Komente