Demi Rose tregon linjat (Foto)

Modelja e re Demi Rose ndodhet në Ibiza duke realizuar setin e ri fotografik, dhe shpreson qe të fitojë famën e dëshiruar.

E veshur vetëm me bikini, modelja duket mjaft shpërthyese dhe linjat e saj shumë perfekte.

Loading...

Komente